Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Franz Guillaumelaan 65, 1140 Evere

Appartement in Evere
2 slaapkamers
€269.000

Over deze woning

Ontdek dit charmante, energiezuinige appartement van 90m² op de tweede verdieping! Gelegen in een rustige buurt, het combineert perfect het gevoel van vredige leefomgeving en het gemak van nabijgelegen voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Het appartement beschikt over een inkomhal die leidt naar een ruime woonkamer met een gloednieuwe, volledig uitgeruste keuken. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot een aansluitend terras, perfect om te genieten van de zon, compleet met zonneluifel. Nachthal met ingebouwde kasten, twee slaapkamers, een apart toilet en een badkamer maken de indeling van dit appartement compleet. En er is meer! De benedenverdieping herbergt twee ondergrondse kelderbergingen met een totale oppervlakte van 25m², voorzien van verlichting en elektriciteit, inbegrepen in de vraagprijs. Daarnaast is er een ruime parkeerplaats beschikbaar voor slechts 20.000 euro. Momenteel niet verhuurd, dit appartement is klaar om te worden bewoond door u, of opnieuw verhuurd als een fantastische investering. Met excellent EPC-label B-, 87 kWh/m², dit appartement is niet alleen aantrekkelijk maar ook energie-efficiënt! Klinkt dit als uw droomhuis of een ideale investering? Mis deze kans niet!

Omschrijving van de makelaar

Franz Guillaumelaan 65 - 1140 Evere - Appartement met 2 slaapkamers, terras en grote kelder!
Voor meer informatie of een bezoek, contacteer Els: 0496 10 65 76 of els@heritagevastgoed.be
Dit appartement van 90m² is gelegen op de 2e verdieping. Gelegen in een rustige buurt, doch in de nabijheid van winkels, scholen en het openbaar vervoer.
Indeling Inkomhal, ruime woonkamer met nieuwe, ingerichte keuken en aansluitend terras met zonneluifel, nachthal met ingemaakte kasten, 2 slaapkamers, apart toilet, badkamer. In de ondergrondse verdieping bevinden zich 2 kelderbergingen van totaal 25m² met verlichting en elektriciteit (inbegrepen in de vraagprijs) en een ruime parkeerplaats (20.000 euro).
Het appartement is niet verhuurd en kan dus onmiddellijk gebruikt worden voor eigen bewoning of opnieuw verhuurd worden als investering!
Troeven Uitstekende ligging 2 slaapkamers Energiezuinig! EPC-label B-, 87 kWh/m²
Perfect voor eigen bewoning of als investering! Bel vandaag voor uw bezoek!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 269.000
Type
Appartement
EPC
87 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/03/2024 Heritage Vastgoed €269.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Franz Guillaumelaan 65, 1140 Evere

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Franz Guillaumelaan 65, 1140 Evere Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Evere.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten