Rue Amélie Gomand 47, 1090 Jette
Over deze woning
Gelegen in de gezellige Charles Woeste-buurt in Jette, bieden we dit appartementsgebouw aan dat klaar is voor renovatie. Het gebouw bestaat uit drie éénslaapkamerappartementen en beschikt over een royaal tuingedeelte op de begane grond van ongeveer 70m². Daarnaast zijn er ook kelders aanwezig, een gemeenschappelijke wasruimte en zolder op de derde verdieping. Alle ramen zijn voorzien van PVC-dubbele beglazing en het gebouw wordt geserviced door gasverwarming met convectorsysteem. Het pand is gunstig gelegen nabij openbaar vervoer, winkels en scholen, wat het des te aantrekkelijker maakt. De Energie Prestatie Certificaten (EPC) en elektriciteitsinspectierapporten zijn beschikbaar bij ons immobiliënkantoor. De vraagprijs van dit vastgoed bedraagt €490.000. Bezoeken en aanvullende informatie zijn mogelijk op afspraak bij CENTURY 21 Bascule. Voor meer vastgoedopties kunt u ook onze website www.century21bascule.be bezoeken.
Omschrijving van de makelaar
Rue Amélie Gomand 47 - 1090 Jette - JETTE : Quartier Charles Woeste immeuble de rapport à rénover. Composition : 3 appartements 1 chambre grand jardin au rez-de-chaussée de /- 70 m² caves buanderie commune combles (3ème étage), double vitrage PVC partout, chauffage au gaz (convecteur). A proximité des transports en commun, commerces et écoles. Tous les PEB et rapports des contrôles électriques sont disponibles à l'agence. Prix : 490.000 €. Visites et infos uniquement sur rendez-vous CENTURY 21 Bascule 02/340 37 00 ou info@century21bascule.be ou www.century21bascule.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Amélie Gomand 47, 1090 Jette
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue Amélie Gomand 47, 1090 Jette
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jette.
Marktcijfers in Jette
Vergelijkbare panden te koop in Jette
Recent verkocht in Jette
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.