Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Van der Sweepstraat 5-bus-58, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
50 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€950

Over deze woning

Ervaar het ideale stadsleven in dit gezellige, volledig gemeubileerde appartement te huur op de negende verdieping met een uniek panoramisch uitzicht over de Schelde en het Justitiepaleis. Vanaf het moment dat je binnen stapt in de ingerichte inkomhal met vestiaire, afgewerkt met maatwerk, voel je je thuis in deze lichtrijke woon- en leefruimte van circa 23 vierkante meter. Deze ruimte geeft toegang tot het terras, de perfecte plek om achterover te leunen terwijl je geniet van het uitzicht. De moderne open keuken is uitgerust met alle benodigdheden zoals koelkast, vriezer, combi-oven en gasfornuis, waardoor al je culinaire ambities mogelijk worden gemaakt. Het appartement heeft ook een aparte slaapkamer die eveneens optimaal is afgewerkt en ingericht met maatkasten voor optimaal gebruik van de ruimte. De badkamer is voorzien van een douche in het ligbad, enkele lavabo, toilet en biedt aansluitingen voor een wasmachine en droogkast. Handig is de algemene fietsenberging voor alle bewoners. Met zijn gunstige EPC-score is dit appartement energiezuinig, wat zowel goed is voor je portemonnee als voor het milieu. Het appartement is geschikt voor maximaal één persoon en is onmiddellijk beschikbaar voor verhuur. Maak van dit appartement je nieuwe thuis!

Omschrijving van de makelaar

Van der Sweepstraat 5-bus-58 - 2000 Antwerpen - Appartement te huur Zeer gezellig en bemeubeld appartement met uniek zicht, op de 9e verdieping. Ingerichte inkomhal met vestiaire, afgewerkt met maatwerk. Lichtrijke woon- en leefruimte (ca. 23 m²) met toegang tot terras met panoramisch zicht over de Schelde en het Justitiepaleis. Moderne open keuken uitgerust met koelkast, vriezer, combi-oven en gasfornuis. Aparte slaapkamer eveneens optimaal afgewerkt en ingericht met maatkasten. Badkamer met douche in bad, enkele lavabo, toilet en aansluiting voor wasmachine en droogkast. Algemene fietsenberging aanwezig. Gunstige EPC-score. Dit appartement is geschikt voor maximum 1 persoon en is beschikbaar vanaf 01/05/2024.

Kerngegevens van dit pand

Dit pand (appartement) in Antwerpen (2000) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand beschikt over een bewoonbare oppervlakte van 50 m², 1 badkamer, 1 slaapkamer. Het EPC-label is B (167 kWh/m²). Online sinds maart 2024. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 950, ofwel ± € 19 per m².

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 950
Type
Appartement
Bewoonbaar
50 m²
Prijs/m²
€ 19
EPC
167 kWh/m² B

Ligging & buurt

Van der Sweepstraat 5-bus-58, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 50 m².
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 19 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 950 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 167 kWh/m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 8RLJT-8137-O.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Van der Sweepstraat 5-bus-58, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten