Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sleutelstraat 16, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
43 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€750

Sleutelstraat 16 - 2000 Antwerpen - De Zoeterij: Waar wonen poëzie wordt
Locatie
Geniet je van de gezellige drukte van de stad, van te gaan winkelen in de bekende winkelstraten in de buurt, gezellig iets te gaan eten en/of drinken maar wens je toch in alle rust te wonen waar je heerlijk kan ontspannen en/of vrienden kan ontvangen op een groot zonneterras Dan kunnen we u dit modern en comfortabel appartement warm aanbevelen.
Gelegen tussen de bekende ‘Kammenstraat’ & ‘Nationalestraat’ geniet je als bewoner van alles wat een Stad maar te bieden heeft.
Beschrijving
Het studio appartement is gelegen op de derde verdieping van een verzorgd en modern gebouw ‘De Zoeterij’. Dit project werd in 2007 gerealiseerd met het idee waarbij wonen Poëzie wordt.
Het lichte leefgedeelte biedt voldoende gelegenheid om een gezellige zithoek te installeren met aansluitend een op maat gemaakte keuken met eettafel die volledig en gebruiksvriendelijk werd geïnstalleerd. 100% instapklaar: geschilderd en voorzien van verlichting!
De kers op de taart is het riante zonneterras van 25m2 (met elektrische zonnetent) gelegen in het verlengde van het leefgedeelte. Hier is het heerlijk om te genieten van de privacy met een glaasje wijn en/of het organiseren van een barbecue met de vrienden.
Aan de andere zijde van het appartement bevindt zich de open slaapkamer met badkamer (douche, wastafel).
 
Belangrijkste kenmerken
 
Verplichte vermeldingen
Epc: 265 kWh/m2

 
 
 

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2000), werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Online sinds april 2024. Het omvat 1 slaapkamer, een bewoonbare oppervlakte van 43 m², 1 badkamer. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 750, ofwel ± € 17 per m². Het EPC-label is C (265 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 750
Type
Appartement
Bewoonbaar
43 m²
Prijs/m²
€ 17
EPC
265 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/03/2026 Particulier €1.050
28/03/2026 Particulier €379.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Sleutelstraat 16, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is IXFOB82MTAI6.
Hoeveel m² heeft dit pand?
Het pand heeft een bewoonbare oppervlakte van 43 m².
Hoeveel bedraagt de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 17 euro per m².
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 750 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 slaapkamer.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 265 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sleutelstraat 16, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten