Atealaan 34-a, 2200 Herentals
Atealaan 34-a - 2200 Herentals - Het kantoorgebouw Herentals Gencor werd in 2008 gebouwd vlak bij de E313 en biedt 7.572m² kantoorruimte over 6 verdiepingen en 440 parkeerplaatsen via een parkeertoren.
Troeven: een high-end receptie - vergaderfaciliteiten - douchefaciliteiten - voldoende parking (ratio 1/40) - laadpalen
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Atealaan 34-a, 2200 Herentals
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Atealaan 34-a, 2200 Herentals
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.
Marktcijfers in Herentals
Vergelijkbare panden te huur in Herentals
Recent verhuurd in Herentals
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken