Alfsberg 1, 2550 Kontich
Alfsberg 1 - 2550 Kontich - Dit uniek en lichtrijk appartement werd gebouwd in 2016 en is gelegen op de eerste verdieping van een charmant kleinschalig appartementsgebouw op een rustige locatie in een doodlopende straat te Kontich Kazerne.
Dit ruim tweeslaapkamer appartement heeft een hoogwaardige afwerking en is voorzien van alle moderne comfort. U komt binnen via de inkomhal met vestiaire in de lichtrijke leefruimte met eetkamer. De open keuken met eiland is volledig geïnstalleerd met kwalitatieve toestellen. Het appartement heeft twee volwaardige slaapkamers. De badkamer is voorzien van inloopdouche en een lavabomeubel. Ook een apart toilet en een aparte berging met plaats voor wasmachine en droogkast is aanwezig in het appartement. Via de woonkamer heeft u toegang tot het ruime/zonnige terras.
Het volledig instapklare appartement beschikt daarnaast over een gemeenschappelijke afgesloten fietsenberging.
Troeven
> Rustige ligging
> Nabijheid van winkels, scholen, openbaar vervoer, fietsostrade en grote invalswegen
> Goede energiescore: EPC label A, goede isolatie, lage energiekosten, ventilatietype D, aluminium ramen
> Ingemaakte kasten in slaapkamers en hal
> Vliegenramen in elke ruimte
> Lage gemeenschappelijke kosten
Ruime garagebox (20 m²) kan mee aangekocht worden voor 25.000 euro.
Interesse
Neem gerust contact op via telefoon (0494/03.74.21) of mail (alfsberg@hotmail.com) voor bezichtiging.
We organiseren op afspraak kijkdagen op zaterdag 4 mei en zondag 5 mei.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Alfsberg 1, 2550 Kontich
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Alfsberg 1, 2550 Kontich
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kontich.
Marktcijfers in Kontich
Vergelijkbare panden te koop in Kontich
Recent verkocht in Kontich
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.