Kaart
Kanaalstraat 10, 3950 Bocholt
Kanaalstraat 10 - 3950 Bocholt - Deze karakteristieke villa met vier slaapkamers en twee badkamers is erg ruim ingedeeld. Het huis is heel geriefelijk en toegankelijk door de glazenlift die u tot op de drie niveaus brengt: gelijkvloers, tussenverdieping en eerste verdieping. Hierdoor is de woning geschikt voor rolstoelgebruikers. Het gebruik van warme materialen en de authentieke houten balken zorgen voor de nodige charme in dit pand.Ook de kwalitatieve afwerking, airconditioning in alle kamers, alarm in alle kamers … zijn een meerwaarde. De rustige locatie van deze woning, nabij het centrum van Lozen en grenzend aan het natuurgebied Kempen-Broek zal u zeker en vast bekoren. Op slechts enkele minuten bereikt u de Nederlandse grens, het centrum van Bocholt, Bree …
De impressiefoto's van het interieur geven een indicatie van hoe u de eetkamer en de leefruimte kan opfrissen.
Deze villa krijgt een frissere uitstraling mocht deze wit geschilderd worden en de ramen zwart (zie impressiefoto's).
=> Gelijkvloerse etage met slaapkamer en badkamer
U komt deze woning binnen in de royale inkomhal met vestiaireruimte en een apart gastentoilet. Via een eiken deur gaat u naar de eetkamer met aansluitend de keuken, die volledig ingericht is met vaatwasser, Amerikaanse koelkast, microgolfoven, hete luchtoven, inductiekookplaat en dubbele spoelbak. Van hieruit kan u naar de nachthal gaan met volgende ruimtes:
- Slaapkamer met maatkasten
- Ruime badkamer met ligbad, douche, toilet en twee wastafels in meubel.
- Wasplaats/berging met dubbele lavabo en aansluiting voor het wasmachine en de droogkast
Vanuit de berging heeft u toegang tot het terras aan de achterzijde van de woning waar u in alle privacy kan genieten.
De inpandige garage met zoldering en sectionale poort, biedt plaats voor één wagen.
=> Tussenverdieping met leefruimte
Via enkele trapjes in de keuken of via de glazen lift komt u op de tussenverdieping met sfeervolle woonkamer.In deze ruimte met mooie houten balkenstructuren, natuurstenenvloer en vloerverwarming is het gezellig vertoeven aan de openhaard met inbouwcassette.
=> Verdieping met drie slaapkamers en badkamer
Het bureel met boekenwand en de tv-hoek, beide met massief eiken vloer, geven een mooie uitkijk op de leefruimte op de tussenverdieping door het open geheel. De nachthal met de drie slaapkamers en de badkamer voorzien van douche, toilet en wastafel kan u op twee manieren bereiken: vanuit de tv-hoek op de verdieping of via de trappenhal op het gelijkvloers.
=> Kelder met bergruimte
De woning is deels onderkelderd en deels bovengronds. De kelder met daglicht wordt momenteel gebruikt als berg- en hobbyruimte.Ook bevindt zich hier de C.V.-ketel (Viessmann) op stookolie.
=> Tuin met terras, berging en hondenhok
Het terras en de tuin bereikt u via de keuken, de wasplaats of via de poort aan de zijgevel. Het terras is beklinkerd en voorzien van twee elektrische zonneluifels. De tuin gelegen op het zuid-westen heeft twee hondenhokken waarvan één (inklapbaar) buitenhok en één binnenhok. Het perceel is volledig omheind met hout aan de achterzijde en met een smeedwerken hekwerk aan de voorzijde.Aan de voorzijde is ook een elektrische poortvoorzien aan het hekwerk.
=> Indeling
Gelijkvloers: inkomhal, vestiaire, gastentoilet, eetkamer, keuken, nachthal, slaapkamer, badkamer, wasplaats/berging en inpandige garage; Tussenverdieping: leefruimte; Verdieping: bureel, tv-hoek, nachthal, drie slaapkamers en badkamer
Kelder: berg-of hobbyruimte en C.V.-ruimte
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.