Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Baillet Latourlei 101, 2930 Brasschaat

Villa in Brasschaat
272 m² wonen
5 slaapkamers
2 badkamers
€895.000

Baillet Latourlei 101 - 2930 Brasschaat - Te renoveren villa in Franse stijl te Vriesdonk



Te renoveren villa in één van de mooiste buurten van Brasschaat. De totaalrenovatie laat je toe om volledig naar eigen wensen en smaak af te werken, hier doe je volledig je eigen ding.



* Hartje Vriesdonk

* 4/5 slaapkamers

* 2 badkamers



De villa is gelegen in de absolute topbuurt Vriesdonk en dient volledig gerenoveerd te worden. Kleuter en lager onderwijs zijn om de hoek te vinden bij de Openluchtschool Sint-Ludgardis of Mater Dei, de middelbare school bij het Sint-Michielscollege. Op 2 min. bereik je de op- en afrit van de autosnelweg en op slechts 5 min. ben je aan alle winkels en in het centrum van Brasschaat.



Het perceel meet ca. 1.800 m2 en heeft dankzij de centrale inplanting van de villa de ganse dag zon. Op het gelijkvloers kom je binnen in een gezellige inkomhal met gastentoilet. De leefruimte grenst aan de bijkeuken en een tweede ruime TV-kamer, dit geheel kan volledig verbonden worden. Via de bijkeuken kom je in een zomerkamer met verbinding naar de garage. Via de hal krijg je nog toegang tot een bureau en extra gastenkamer.



Op de eerste verdieping zijn er momenteel 4 slaapkamers, badkamer en hobbykamer (mogelijkheid tot extra doucheruimte.



De kelder biedt ruimte voor berging of voor de liefhebbers als wijnkelder.



EPC label E = renovatieverplichting, binnen de 5 jaar na aankoop zal u een EPC met label D of minder moeten bekomen.

Bij de renovatie kan je verschillende premies bekomen via Mijn VerbouwPremie van de Vlaamse Overheid.





Interesse in dit leuke renovatieproject Contacteer ons vrijblijvend op yves@sinjoor.be – 03 283 05 00

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 895.000
Type
Villa
Bewoonbaar
272 m²
Prijs/m²
€ 3.290
EPC
600 kWh/m² F
Aanvullende details
Referentie
-RDQ48TY5KJ0
Makelaar Code
SIA/023/016
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet van toepassing
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woonpark
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in mogelijk overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/06/2024 Sinjoor €895.000
20/09/2023 Sinjoor €940.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Baillet Latourlei 101, 2930 Brasschaat

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brasschaat.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten