Brabantstraat 5 - 8620 Nieuwpoort - Magnifiek appartement met twee slaapkamers te koop gelegen op de zesde verdieping van de Residentie Icarus te Nieuwpoort, Brabantstraat 5. Dit appartement ligt pal in de winkelstraat en vlakbij zee. Het appartement beschikt over een mooi zijdelings zeezicht vanuit de slaapkamer! Er is tevens een privatieve kelderberging en de mogelijkheid tot bij aankopen van een garagebox op wandelafstand van het appartement.
Indeling:
- inkomhall
- nachthall (6 m²) met ingemaakte kast
- woonkamer (28 m²) met toegang tot zuidgericht terras
- terras (8 m²) met buiten berging
- keuken (5 m²) voorzien van keramische kookplaat, combi-oven, koelkast met diepvriesvakje en vaatwas
- berging (3m²) met aansluiting wasmachine
- slaapkamer 1 (15 m²) met ingemaakte kast en toegang tot terras met zijdelings zeezicht
- slaapkamer 2 (13 m²)
- badkamer 1 (3 m²) met douche en lavabo met spiegelkast
- badkamer 2 (3 m²) met bad en lavabo met spiegelkast
- toilet
Troeven:
- mogelijkheid tot bij aankopen garagebox
- conforme elektrische keuring
- ruime privé kelderberging
- gemeenschappelijke fietsenberging
- uiterst centraal gelegen
- unieke gevelbreedte
Bent u op zoek naar een instapklaar appartement met twee slaapkamers te Nieuwpoort Aarzel niet om uw afspraak vast te leggen!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.