Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dynastielaan 18, 8660 De Panne

Appartement in De Panne
47 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€260.000

Dynastielaan 18 - 8660 De Panne - VERKOCHT!!!

Appartement met één slaapkamer gelegen op de 3de verdieping van residentie De Klif, met een uniek zeezicht (op beide terrassen) en rechtstreekse toegang tot het strand. Het appartement omvat inkomhal met slaaphoek, lichtrijke leefruimte met slaapzetel en aanpalende open keuken, zeer ruime slaapkamer, badkamer met wastafel, bad en toilet.

TROEVEN: Uniek zeezicht, verwarmd binnenzwembad, ruime slaapkamer, gemeenschappelijke fietsberging, slaapgelegenheid voor 5 personen.

Het appartement is gelegen nabij Esplanade en het strand!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 260.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
47 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 5.532
EPC
276 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
01/06/2026 Immo Group-S €159.000
05/05/2026 Immo Albatros €129.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dynastielaan 18, 8660 De Panne

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Dynastielaan 18, 8660 De Panne Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten