Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Noordlaan 105, 9200 Dendermonde

Huis in Dendermonde
80 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€175.000

Noordlaan 105 - 9200 Dendermonde - GOED ONDERHOUDEN APPARTEMENT MET 2 SLAAPKAMERS EN TERRAS Dit goed onderhouden appartement is gelegen op wandelafstand van het centrum en op korte afstand van alle uitvalswegen. U komt binnen in een aparte inkomhal die u verder brengt naar de 2 slaapkamers, apart toilet en badkamer. Verder is er nog de ruime en lichtrijke leefruimte voorzien van een balkon aan de voorzijde. Daarnaast is er nog de geïnstalleerde keuken en praktische berging. Tot slot is er nog een gezellig terras die u kan betreden via de 1ste slaapkamer, dit terras is ook nog voorzien van een buitenberging. Het appartement is momenteel verhuurd! Centrale verwarming op aardgas. EPC: 258, Elektriciteit conform! Bent u opzoek naar de ideale investering en dit op korte afstand van het centrum van Dendermonde Contacteer ons dan gerust via tel: 052 46 38 03 of via mail: info@uw-huis.be.

Kerngegevens van dit pand

Dit huis in Dendermonde (9200) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 175.000, ofwel ± € 2.188 per m². Het pand dateert uit 1981. Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 9. Het EPC-label is C (258 kWh/m²). Online sinds augustus 2020. Het telt 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 80 m², 2 slaapkamers.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 175.000
Type
Huis
Bewoonbaar
80 m²
Bouwjaar
1981
Prijs/m²
€ 2.188
EPC
258 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
6234320200820114404
Makelaar Code
Noordlaan 105, Dendermonde
EPC Certificaat
20191002-0002201802-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/12/2020 Berno €625

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Noordlaan 105, 9200 Dendermonde

Veelgestelde vragen over dit pand

Hoeveel kost dit pand?
De gevraagde prijs bedraagt 175.000 euro.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Neen.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1981.
Hoeveel bedraagt het kadastraal inkomen (KI)?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 9 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 slaapkamers.
Hoe groot is de bewoonbare oppervlakte?
De woonoppervlakte bedraagt 80 m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Noordlaan 105, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten