Holeindestraat 10a - 9270 Laarne - Deze voormalige bloemisterij wacht op een nieuw hoofdstuk in zijn verhaal. Met een zeer ruime en perfect onderhouden woning met 4 slaapkamers, ruime living en prachtige keuken, biedt dit pand een uitstekende kans voor wie op zoek is naar ruimte en mogelijkheden.
De eigendom omvat niet alleen een indrukwekkende 500m² loods, maar ook 11000m² aan serres. Voor wie liever een andere bestemming heeft, kan na afbraak van de serres 20000m² aan weides/landbouwgrond worden verkregen.
Deze sublieme locatie biedt talloze mogelijkheden.
Perfect onderhouden villa met 4 slaapkamers
Zeer ruime zuid-westgeorienteerde tuin
Perceel van 20.000 m²
Sublieme omgeving
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.