Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jozef Ickxstraat 90, 2180 Ekeren

Huis in Ekeren
90 m² wonen
263 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€269.000

Jozef Ickxstraat 90 - 2180 Ekeren - Deze leuke gezinswoning heeft in 2013-'14 een grondige opfrisbeurt gekregen.De volledige benedenverdieping heeft daarmee vloerverwarming gekregen en een frisse geüpdatete look.Op de benedenverdieping bevindt zich: woonruimte die nu enerzijds ingericht is als bureau-en speelruimte en een gezellige zithoek, achteraan de keuken met eetruimte die uitkijk en toegang geeft tot de tuin; wasplaats; technische ruimte; gastentoilet en toegang tot de kelder.Op de eerste verdieping bevinden zich 3 slaapkamers en een praktisch ingerichte badkamer met douche, wc en wastafel.
In 2020 is ook nog het volledige dak geïsoleerd alsook de gevel afgewerkt met een nette grijze crepi.Het huis heeft nieuwe PVC ramen met driedubbele beglazing, een nieuwe verwarmingsketel alsook elektriciteit vernieuwd.Elektriciteit is conform!
De diepe tuin biedt de ganse dag zon.
Ideale woning voor wie een instapklare woning wenst, voorzien van nieuwe apparatuur en geïsoleerd naar huidige normen!

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Ekeren (2180) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is C (293 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 269.000, ofwel ± € 2.989 per m². Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 567. Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 90 m², 1 badkamer, een perceel van 263 m², 3 slaapkamers. Online sinds augustus 2020. Het werd gerenoveerd in 2020.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 269.000
Type
Huis
Bewoonbaar
90 m²
Grond
263 m²
Bouwjaar
1949
Prijs/m²
€ 2.989
EPC
293 kWh/m² C
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 567
Referentie
4271220200828114543
Makelaar Code
3410
EPC Certificaat
20200903-0002310940-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Voorkooprecht
Neen
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
10/11/2012 -- €175.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jozef Ickxstraat 90, 2180 Ekeren

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 269.000 euro.
Wat is de EPC waarde?
Het pand heeft een EPC-waarde van 293 kWh/m².
Is er een recht van voorkoop?
Recht van voorkoop: Neen.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1949.
Wat is de stedenbouwkundige bestemming?
De stedenbouwkundige bestemming is Woongebied.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 2.989 euro per m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jozef Ickxstraat 90, 2180 Ekeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten