Het Einde 22, 2370 Arendonk
Het Einde 22 - 2370 Arendonk - Ruime, rustig gelegen half vrijstaande woning met o.a. 6 slaapkamers, 2 badkamers en een dubbele vrijstaande garage op een perceel van 797m².EPC: 300kwh/m² jaar.
Indeling:
Inkomhal, ruime woonkamer op parketvloer met aansluitende open ingerichte eiken leefkeuken.Op de begane grond zijn er 3 slaapkamers.De bakamer is vorzien van een badkamermeubel met dubbele wasbak en een ligbad met douche in.Het toilet is apart.In de wasplaats staat tevens de CV brander opgesteld.Veranda met aanpalende overkapping met zicht op de tuin.Droge kelderberging.
Op de bovenverdieping zijn 2 hele grote slaapkamers en een kleinere.De badkamer hier is voorzien van een badkamermeubel, een inloopdocuhe en een toilet.
Achter de woning ligt een diepe en een dubbele vrijstaande garage.
Algemeen:
* Bouwjaar: 1978
* Ramen: hout - dubbele beglazing met rolluiken
* Dak 10 jaar geleden vernieuwd
* CV op aardgas
* K.I.: €880
* Grondoppervlakte: 797m²
* EPC: 300 kWh/m² jaar
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Het Einde 22, 2370 Arendonk
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Het Einde 22, 2370 Arendonk
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Arendonk.
Marktcijfers in Arendonk
Vergelijkbare panden te koop in Arendonk
Recent verkocht in Arendonk
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.