Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Retieseweg 103, 2440 Geel

Huis in Geel
4 slaapkamers
1 badkamers
€439.000

Retieseweg 103 - 2440 Geel - Prachtig herenhuis gelegen te Geel op een perceel van 23 are 43 ca !
Ligging:
Zeer centrale ligging met een vlotte verbinding naar de omliggende gemeenten en E313.
Alle faciliteiten (winkels, scholen, openbaar vervoer, ...) zijn tevens goed bereikbaar.
Indeling:
Gelijkvloers: Via de inkomhal is de woonkamer bereikbaar. Deze sluit nadeloos aan met de eetkamer en geïnstalleerde keuken. De berging is voorzien van kastruimte en biedt doorgang naar het apart toilet en de achterinkom.
Verdieping: Op de eerste verdieping bevinden er zich 2 zeer ruime slaapkamers, een dressing/bureauruimte en een badkamer met toilet, ligbad, dubbele lavabo en douche.
Zolder: De zolderruimte is bereikbaar via een vaste trap en heeft een totale oppervlakte van 50 m². Hier kan perfect een hobbyruimte of 1 tot 2 extra slaapkamers voorzien worden.
Kelder: De kelder werd onderverdeeld in een bergruimte met aansluitend een wasruimte. Deze wasruimte is voorzien van een lavabo en aansluiting voor de wasmachine.
Tuin: Deze prachtige tuin is voorzien van een prieeltje, een tuinberging en 2 zeer ruime garages. De garages en tuinberging hebben een totaaloppervlakte van - 240 m² !
Extra:
- deze woning beschikt over een unieke en veilige oprijlaan!
- garage voorzien van smeerput en automatische sectionaalpoort
- het dak werd reeds vernieuwd en voorzien van de nodige isolatie
- dubbele beglazing
Voor meer informatie en/of een plaatsbezoek kan u ons contacteren via info@vastengoed.be of 014/72.73.74

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Geel (2440) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 439.000. Je vindt er 4 slaapkamers, 1 badkamer. Online sinds oktober 2020. Het pand dateert uit 1934.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 439.000
Type
Huis
Bouwjaar
1934

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
09/09/2024 Particulier €575.000
05/08/2024 Particulier €599.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Retieseweg 103, 2440 Geel

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 439.000 euro.
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
De woning telt 4 slaapkamers.
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
De woning telt 1 badkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 5987820201019165609.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Het bouwjaar is 1934.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Retieseweg 103, 2440 Geel Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geel.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten