Langestraat 137A, 8620 Nieuwpoort
Langestraat 137A - 8620 Nieuwpoort - Deze fantastische woning gelegen in de Langestraat van Nieuwpoort heeft een enorm potentieel. Dit huis heeft een garage van 10,3m x 3,78m waar gemakkelijk 2 auto's in kunnen, er zijn wel 5 slaapkamers aanwezig. De keuken is aan de kleinere kant, maar de mogelijkheid om de bureau her in te richten met de keuken geeft je de mogelijkheid hier een mooie en grote keuken van te maken. De badkamer in een authentieke stijl is ook aan vernieuwing toe en is zeker ruim genoeg voor een mooie inloopdouche alsook het behouden van toilet. Het pand heeft dan ook nog een grote berging achteraan de garage alsook een 2de berging ernaast. Beide bergingen hebben doorgang naar de koer. Heeft u zin om de handen uit de mouwen te stropen en dit fantastisch huis een restyling te geven en hier je droomhuis met topligging van te maken Aarzel niet en contacteer ons!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Langestraat 137A, 8620 Nieuwpoort
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Langestraat 137A, 8620 Nieuwpoort
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Nieuwpoort.
Marktcijfers in Nieuwpoort
Vergelijkbare panden te koop in Nieuwpoort
Recent verkocht in Nieuwpoort
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.