drogenbroodstraat 30, 8740 Pittem
drogenbroodstraat 30 - 8740 Pittem - ! UNIEKE KANS !
Bedrijfsgebouw met ruime loods/magazijn te koop in hartje Egem. Gemakkelijk te bereiken via de N50 en de N37 en op zo'n 10min van Tielt.
Dit eigendom dat maar liefst 2000m² bedraagt biedt enorm veel mogelijkheden. Niet alleen beschik je over een kantoorruimte van 260m² maar ook over een ruime loods van 650m².
Er is ook veel parkeermogelijkheid op de privé-parking van /- 400m² die voor het bedrijfsgebouw ligt! Het bedrijfsgebouw
Het gelijkvloers biedt plaats aan 6-7 bureau's alsook aan een ruime keuken, douche en 2 toiletten. Op de bovenverdieping zal je een prachtig onderhouden zolder terugvinden die volledig kan ingericht worden naar believen.
De loods/magazijn
De loods/magazijn is toegankelijk via drie automatische poorten. Deze loods is ingedeeld in 4 delen waarvan dus 3 delen zijn voorzien van een automatische poort die ideaal zijn om vrachtwagens te laden en te lossen. Er is ook meer dan genoeg plaats om uw stock kwijt te geraken want ook hier is er een bovenverdieping waar je heel veel materiaal kwijt kan. In de loods zal je ook delen van een voormalige woning terugvinden die tot recent ook werd gebruikt als opslagplaats.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
drogenbroodstraat 30, 8740 Pittem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
drogenbroodstraat 30, 8740 Pittem
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Pittem.
Marktcijfers in Pittem
Recent verkocht in Pittem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.