Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sablon , 1000 Bruxelles

Huis Verhuurd in Bruxelles
194 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€3.000

Sablon - 1000 Bruxelles - € 3.000 /maand
Op een steenworp afstand van het Grote Zavelplein, het centrum van de antiekwijk, bevindt zich dit triplex van ± 200 m² in een historisch huis uit 1633 dat onlangs volledig gerenoveerd is. De nauwgezette renovatie heeft de houten trap naar elke verdieping benadrukt.

Na de entree gedeeld met de galerij, bestaat de woning uit een ontvangsthal, een woonkamer met gaskachel, een eetkamer die toegang geeft tot het terras en een keuken. Op de eerste verdieping 's nachts, de hoofdslaapkamer met kleedkamer, de tweede slaapkamer en een doucheruimte. Het tweede nachtniveau heeft een kantoor of open woonkamer, de derde slaapkamer en een badkamer.

Andere: kelder, wasruimte, alarm, videobewaking, waterontharder, gasverwarming. Bedrijfsverhuur mogelijk.

De buurt van de Zavel heeft zeer veel charme en is een typisch Brussels omgeving. Deze wijk staat bekend om zijn mooie gebouwen, vele winkels, restaurants en niet te vergeten het openbaar vervoer.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Jérôme Wiard op 32 (0) 2 640 08 01.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 3.000
Type
Huis
Bewoonbaar
194 m²
Prijs/m²
€ 15
EPC
230 kWh/m² C

Ligging & buurt

Sablon, 1000 Bruxelles

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Sablon, 1000 Bruxelles Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bruxelles.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten