Vereeckenstraat 43, 1820 Steenokkerzeel
Vereeckenstraat 43 - 1820 Steenokkerzeel - Mooie, lichtrijke Assistentiewoning met 2 slaapkamers en terras te Steenokkerzeel.
Dit ruim appartement is gelegen op het gelijkvloers van project Aronskelk in Melsbroek, vlakbij het woonzorgcentrum Floordam.
Indeling bestaat uit een inkomhal met toegang tot zeer lichtrijke woonruimte met volledig ingerichte open keuken en terras met zicht op Bos.
Het heeft tevens 2 ruime slaapkamers, berging en badkamer met inloopdouche, wastafel toilet.
Een AUTOSTAANPLAATS op -1 is in de prijs inbegrepen.
Een PLUS is dat dit appartement volledig aangepast werd voor rolstoelgebruikers!
Alles is voorzien om er met een gerust hart te wonen, enkele voorbeelden: drempelluwe doorgangen, noodroepsysteem, organisatie van activiteiten, gebruik van gemeenschappelijke ruimte, pendeldienst naar woonzorgcentrum waar warme maaltijden kunnen worden voorzien.
Op zoek naar een mooie investering of pand voor 65, is deze zeker een bezoek waard!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Vereeckenstraat 43, 1820 Steenokkerzeel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Vereeckenstraat 43, 1820 Steenokkerzeel
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Steenokkerzeel.
Marktcijfers in Steenokkerzeel
Vergelijkbare panden te koop in Steenokkerzeel
Recent verkocht in Steenokkerzeel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.