Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Blakmeers 50, 1790 Affligem

Villa in Affligem
340 m² wonen
1987 m² perceel
4 slaapkamers
€1.500.000

Blakmeers 50 - 1790 Affligem - In Affligem verrees 2 jaar geleden ‘Villa Basile’, een unieke nieuwbouwvilla gekenmerkt door minimalistische architectuur, maximaal wooncomfort en een hoge afwerkingsgraad.De villa is gelegen op een hellend terrein met een oppervlakte van 1.987 m2 , ZuidOost georienteerd, in een oase van rust en groen.De op- en afrit van de autosnelweg E40 (Affligem) ligt op slechts 3 km en is zeer vlot bereikbaar.De Grote Markt van Brussel situeert zich op nog geen 20 km, die van Aalst op slechts 7 km en het centrum van Gent bevindt zich op zo’n 25 minuten rijden.De woning heeft een bebouwde oppervlakte van 340 m2 . Daarbij komt nog een dubbele carport, een overdekte inkom en een overdekt terras.Op straatniveau vinden we een fietsenberging, 4 slaapkamers met zicht op de tuin, 2 badkamers, een bureau, een hobbykamer en een apart toilet.Op tuinniveau bevinden zich de leefruimtes met grote zithoek (met open haard), eetplaats en een luxueus ingerichte keuken met ontbijthoek.Verschillende ruime bergplaatsen, alsook een apart toilet & extra douche, grenzen aan de keuken en de tuin.De woning werd bijzonder smaakvol ingericht, net als de tuin die met veel bloemenpracht en kleur is aangelegd.Het buitenzwembad met ruim terras ligt mooi verscholen in de tuin, met zicht op het achtergelegen bos.De woning is instapklaar en volledig afgewerkt (inclusief lichtarmaturen, domotica, alarm, schilderwerken, gordijnen, maatmeubilair & zwembad).Zonnepanelen leveren de stroom voor de geothermische warmtepomp, die op haar beurt zorgt voor de vloerverwarming en koeling van de woning. In combinatie met een uitstekende isolatie levert dit een negatief E-peil op van -4.De richtprijs bedraagt € 1.500.000. Het BTW stelsel is bij de verkoop van toepassing.Hier zalig wonenAarzel niet ons te contacteren voor een bezoek!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.500.000
Type
Villa
Bewoonbaar
340 m²
Grond
1987 m²
Bouwjaar
2019
Prijs/m²
€ 4.412
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 2.316
Referentie
2571820210824144619
Makelaar Code
2126
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met landelijk karakter
Overstromingsgevoelig gebied
Mogelijk overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
24/08/2021 Massimmo €1.500.000
12/10/2015 -- €370.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Blakmeers 50, 1790 Affligem

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Affligem.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten