Demerstraat 1 - 3560 Lummen - Via de trappen kom je langs de voordeur binnen in de ruime hal. Aan je rechterkant ga je verder naar de grote zit- & eetruimte, volledig voorzien van een prachtige retro parketvloer.Hier geniet je echt van een uitzicht om U tegen te zeggen, de grote ramen zorgen voor een prachtig wijd uitzicht. De woning ligt ook echt op een boogscheut van het Schulensmeer.
Via de keuken, kom je terecht in de wintertuin met zicht op weien met ezels, schapen & zelfs lama's! Via de hal (op dezelfde verdieping), bereik je de 3 grote slaapkamers (16-20m2 ), de retro badkamer waar je van het mooiste zicht op de natuur geniet vanuit je bad. Verder vind je hier in de Demerstraat een prachtig aangelegde tuin rondom het huis met verschillende gezellige zithoekjes.
De woning is volledig onderkelderd (120 m2 ). Er is plaats voor 2 wagens & is ideaal voor een man-cave, hobby-kamer, opslagruimte of zelfs een bijberoep. Ruimte zat!Het leuke aan deze woning is dat de bovenste verdieping ook nog volledig kan worden uitgebreid via de zolderverdieping, ideaal geschikt als kangoeroewoning dus! Ook hier, vind je /- 120m2 aan extra ruimte die momenteel nog niet ingericht is.
Meer info of een bezichtiging Contacter Jolien Vandenhove via 011 87 33 07 of jolien.vandenhove@puur-groep.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.