Paradijsweg 45, 8490 Jabbeke
Paradijsweg 45 - 8490 Jabbeke - Deze recente HOB is gelegen in de paradijsweg te Zerkegem (deelgemeente Jabbeke) tussen Westkerke, Eernegem, Jabbeke en Oudenburg. Door het feit dat Jabbeke op amper 5 minuten rijden ligt, hebt u ook een zeer vlotte ontbinding richting het binnenland (op en afrit E40). Ook Oostende ligt op amper een 15 tal minuten rijden. Ook de verbinding richting Brugge is vlot te doen met het openbaar vervoer. De locatie van deze woning is uiterst landelijk: op uw oprit heeft u een prachtig open zicht op de velden.
De eerste grote troef aan deze woning is de buitenruimte: u beschikt over 2 ruime opritten alsook een grote tuin met een volledig zuid-gerichte oriëntatie. Het perceel is breed en diep en u heeft geen last van achterliggende bebouwing. Daarnaast is er nog een ruime garage aanwezig op het achterste gedeelte van het perceel die tevens als hobbyruimte of mancave kan gebruikt worden.
De woning heeft als tweede troef dat deze gebouwd is op maat van de huidige eigenaars: het betreft dus geen sleutel-op-de-deur woning. Hierdoor is de indeling van de woonst uiterst praktisch.
De inkom biedt u zowel toegang tot de woonkamer, het gastentoilet, de handige wasplaats alsook de traphall.Via de stijlvolle eiken deur met glaspartij komt u uw ruime woonkamer binnen met plaats voor een ruime zithoek, bureauhoek alsook eetplaats. De keuken is van het merk KVIK en combineert een strakke look met een scandinavische uitstraling. Het werkblad is tevens eik behandeld met een natuurlijke olië die fungeert als eenwaterbestendige coating en kleurloze vernis. Alle toestellen zijn van het merk AEG (Inductiekookplaat, dampkap, oven en vaatwas).
De woning is trouwens uitgerust met een NIKO- homecontrolsysteem (licht, dim en energie modules). Zo kunt u steeds met uw telefoon of andere toestellen de belichting van uw woning bedienen en programmeren. Ook andere modules kunnen nog bijgeplaatst worden.
De woning wordt verwarmd via vloerverwarming en de verwarmingsinstallatie heeft een opslagvat van 150 Liter. Tevens op het gelijkvloers heeft u nog een praktische wasplaats/berging waar u vlot uw was en plas kunt doen! Via de eiken trap die chemisch werd verankerd betreedt u de eerste verdieping waar u 3 volwaardige en lichtrijke slaapkamers kunt terugvinden. Uw badkamer is uitgerust met een dubbele wastafel, een inloopdouche en een bad. Dit zorgt ervoor dat deze badkamer een echte familiebadkamer wordt. De zolderverdieping kunt u betreden via een vaste trap en kan ingedeeld worden als 4e slaapkamer of als hobbykamer.
Technisch: zoals meegegeven zijn er ook zonnepanelen aanwezig en deze genieten van een uiterst gunstige oriëntatie en hebben daarnaast nog voor een periode van 14 jaar certificaten (ongeveer 4 per jaar voor een bedrag van 92 euro / certificaat). Het is ook nog mogelijk om vooraan nog een ruimte bij te bouwen (gelijkvloerssaapkamer bijvoorbeeld).
Regenwaterput : 10.000 Liter
Het perceel is 685 m2 groot en dit is uitzonderlijk groot voor een HOB van deze leeftijd!
Aarzel niet en plan zo snel mogelijk uw bezoek in via jo@immofrancois.be!
Eerste bezoekmoment gaat door op zaterdag 06/11/2021 en dit op afspraak!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Paradijsweg 45, 8490 Jabbeke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Paradijsweg 45, 8490 Jabbeke
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Jabbeke.
Marktcijfers in Jabbeke
Recent verkocht in Jabbeke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.