Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Dutskouter 100, 9500 Geraardsbergen

Garage in Geraardsbergen
513 m² perceel
2 slaapkamers
€315.000

Dutskouter 100 - 9500 Geraardsbergen - Kijk - en biedmoment zat. 15/01 (enkel op afspraak)Graag laten wij U kennismaken met deze instapklare open bebouwing. De woning die opricht werd in 1992 en door de huidige eigenaars met veel zorg en smaak werd gerenoveerd in 2020, is gelegen op een perceel grond van 5a 13ca. De woning beschikt over een totale bewoonbare oppervlakte van 127 m² als volgt ingedeeld: het gelijkvloers bestaat uit inkomhal met apart gastentoilet, leefruimte en eetplaats met zicht op de tuin, nieuwe ingerichte keuken die U tevens zicht op de tuin biedt, inpandige garage met bergruimte en plaats voor wasmachine en droogkast. Op het eerste verdiep hebben twee volwaardige slaapkamers en de badkamer met wastafel, douche en toilet hun plaats berging. Uw wagen kan u zorgeloos parkeren in de inpandige garage, maar eveneens onder de carport of op de oprit. De woning beschikt over 14 zonnepanelen en airco. Extra troef is de gunstige ligging. Nabij vlotte verbindingswegen en alle faciliteiten, doch zeer rustig gelegen in een doodlopend straatje. Kortom het beste van twee werelden! Om uw aanwezigheid op het kijk- en biedmoment zat. 15/01 te bevestigen kan U zich richten tot Immo Gosseye op het nummer 055 42 60 26 of via info@immo-gosseye.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 315.000
Type
Garage
Grond
513 m²
Bouwjaar
1992
Aanvullende details
Referentie
9940120220107233118
Makelaar Code
Dutskouter 100 - 9500 Geraards
EPC Certificaat
20211223-0002514388-RES-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Ja
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet overstromingsgevoelig

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
14/01/2022 Immo Gosseye €315.000
07/01/2022 Immo Gosseye €315.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Dutskouter 100, 9500 Geraardsbergen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Geraardsbergen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten