Zwaluwenstraat lot-15, 3290 Diest
Zwaluwenstraat lot-15 - 3290 Diest - Bouwgrond voor open bebouwing gelegen in rustige, hedendaagse en moderne verkaveling. Perfect voor wie zelf wil bouwen in Schaffen. Lot 15 gelegen aan de Zwaluwenstraat bevat een oppervlakte van 4a 72ca. BOUWVOORSCHRIFTEN: - Enkel eengezinswoningen worden toegelaten. - Complementaire bedrijvigheid is toegelaten voor vrije beroepen en diensten als deze beperkt is tot maximum 30% van de gelijkvloerse vertrekken. - Naast het hoofdgebouw is er maximaal één bijgebouw dienstig als bergplaats of tuinhuis toegelaten. De hoogte is beperkt tot maximum 3,5 meter, met een maximale oppervlakte van 30m². - Verhardingen moeten beperkt blijven tot de bouwzone voor bij- en hoofdgebouwen. Ook een terras dient binnen deze strook te worden aangelegd. - De bouwlijn ligt zoals voorgesteld op het verkavelingsplan. - De garage dient in het hoofdgebouw te worden voorzien. - Hier dient men te bouwen met 1,5 bouwlaag en een hellend dak van 30°-40° en een kroonlijsthoogte van maximum 4,5 meter. - Dakvorm is vrij te kiezen binnen het minimale en maximale bouwvolume met een dakhelling tussen 30° en 40°. - Het hoofdgebouw en bijgebouw moeten één architecturaal geheel vormen. - Zonnepanelen zijn toegelaten tot een maximum van 80% van de totale oppervlakte van het dakvlak.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zwaluwenstraat lot-15, 3290 Diest
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Zwaluwenstraat lot-15, 3290 Diest
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.
Marktcijfers in Diest
Vergelijkbare panden te koop in Diest
Recent verkocht in Diest
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.