Adolf Samuëlstraat 17, 9050 Gentbrugge
Adolf Samuëlstraat 17 - 9050 Gentbrugge - Deze zeer degelijke en goed onderhouden woning is gelegen te Gentbrugge. Een zeer mooie omgeving vlak bij de Gentbrugse Meersen, openbaar vervoer, winkels, grootwarenhuizen, ... Zeer vlotte bereikbaarheid, autostrades op 5min en 10min van Gent centrum.
De blote eigenaar verkoopt de naakte eigendom.
Deze woning kan dus nu voor een veel lagere prijs gekocht worden. Als de vruchtgebruiker komt te overlijden zal de blote eigenaar de volle eigendom verkrijgen. De nieuwe eigenaar kan dus pas het genot hebben (verhuizen) na het overlijden van de vruchtgebruiker.
De woning heeft een lichtrijke leefruimte en een gezellige tuin achteraan. De 4 ruime slaapkamers en badkamer zijn gelegen op de eerste verdieping en er is een vaste trap naar de zolder waar gemakkelijk 3 extra kamers ingericht kunnen worden. Het dak is geïsoleerd. Ook zijn alle venters, dubbele beglazing en pvc schrijnwerk, reeds vernieuwd.
De verwarmingsketel is vervangen door een gas-condenserende ketel HR-TOP met radiatoren en kamerthermostaat.
EPC 337 kWh / (m2 jaar)
Stedenbouwkundige inlichtingen: woongebieden, geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd, geen vergunningen, geen verkavelingsvergunning, geen voorkooprecht.
Geen overstromingsgevoelig gebied
Voor meer info of bezoek ter plaatse bel 0475757251 of mail philip@ocvastgoed.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Adolf Samuëlstraat 17, 9050 Gentbrugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Adolf Samuëlstraat 17, 9050 Gentbrugge
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.
Marktcijfers in Gentbrugge
Vergelijkbare panden te koop in Gentbrugge
Recent verkocht in Gentbrugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.