Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopoldlaan 134, 8300 Knokke

Appartement in Knokke
3 slaapkamers
2 badkamers
€654.000

Leopoldlaan 134 - 8300 Knokke - Lichtrijk, gerenoveerd HOEKappartement met open zicht centraal gelegen in het centrum van Knokke.

Indeling: Inkomhall met gastentoilet en ingemaakte kasten. Lichtrijke leefruimte bestaande uit een eetplaats, salon met ingemaakte kasten en slaaphoek.
Volledig geïnstalleerde open keuken .
Volwaardige slaapkamer met ingemaakte kasten. Aparte kast voorzien met een aansluiting voor het plaatsen van een wasmachine en droogkast. Badkamer met ligbad en toilet. Tweede volwaardige slaapkamer met ingemaakte kasten. Douchekamer.


Privatieve kelder in de residentie.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement, gelegen in Knokke (8300), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 1966. Het omvat 3 slaapkamers, 2 badkamers. Het EPC-label is B (194 kWh/m²). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 654.000. Online sinds februari 2022.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 654.000
Type
Appartement
Bouwjaar
1966
EPC
194 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
1388520220205164531
Makelaar Code
Riminitk
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
02/07/2026 Immo More €1.250
28/06/2026 Agence Agimobel €399.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopoldlaan 134, 8300 Knokke

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 194 kWh/m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Er zijn 2 badkamers.
Geldt er een voorkooprecht op dit pand?
Recht van voorkoop: Nee.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
De woning dateert uit 1966.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 1388520220205164531.
Wat is de vraagprijs van dit pand in Knokke?
De gevraagde prijs bedraagt 654.000 euro.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopoldlaan 134, 8300 Knokke Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten