Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Zoutelaan 7, 8300 Knokke-Heist

Appartement in Knokke-Heist
120 m² wonen
3 slaapkamers
2 badkamers
€889.000

Zoutelaan 7 - 8300 Knokke-Heist - Ruim duplex appartement met ruime zonneterrassen op wandelafstand van de Lippenslaan in een kleinschalige residentie.
Indeling: inkomhall met veiligheidsas, gastentoilet, vestiaire, ruime living voorzien van een gashaard met zuidgerichte terras, volledig uitgeruste open keuken met terras, berging, Op het verdiep zijn er 3 slaapkamers en 2 badkamers uitgevend op de nachthal, de masterbedroom heeft een badkamer met bad, een centrale douchekamer . Een toilet is er op elk verdiep. Fietsenberging is voorzien.

Meubelen zijn eventueel over te nemen.
Incl. kelderberging en fietsenberging.
Mogelijkheid tot het huren van een garage op 2 min wandelen van het appartement.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Knokke-Heist (8300) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het pand dateert uit 2013. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 889.000, ofwel ± € 7.408 per m². Het telt 2 badkamers, een bewoonbare oppervlakte van 120 m², 3 slaapkamers. Online sinds maart 2022. Het EPC-label is B (156 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 889.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Bouwjaar
2013
Prijs/m²
€ 7.408
EPC
156 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
AKAAWK3RM8HG
Makelaar Code
Yasminetk
Ruimtelijke Ordening
Voorkooprecht
Nee

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
05/03/2022 Liv Immo €889.000
07/02/2008 -- €757.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Zoutelaan 7, 8300 Knokke-Heist

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat was de laatst gevraagde prijs?
De gevraagde prijs bedraagt 889.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
De woning dateert uit 2013.
Wat is de prijs per m²?
De prijs bedraagt ongeveer 7.408 euro per m².
Hoeveel m² heeft dit pand?
De woonoppervlakte bedraagt 120 m².
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Er zijn 2 badkamers.
Wat is de EPC waarde?
Het energieverbruik (EPC) bedraagt 156 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Zoutelaan 7, 8300 Knokke-Heist Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten