Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Viaduct-Dam 58, 2060 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
80 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€895

Viaduct-Dam 58 - 2060 Antwerpen - Het gelijkvloers 2-slpk nieuwbouwappartement heeft een oppervlakte van 80 m² en is ingericht met een leefruimte op laminaat met aansluitend de open keuken met eiland die voorzien is van alle comfort waaronder kastruimte, een keramische kookplaat, oven, microgolfoven, vaatwasser, dampkamp, koelkast, aparte diepvries van het merk SIEMENS en een anderhalve spoelbak. Verder is er een aparte berging voorzien met een aansluiting voor wasmachine en droogkast. HR-ketel van het merk VAILLANT. Aparte toilet met handenwasser aanwezig.

De badkamer op laminaat is ingericht met een ligbad, ruime inloopdouche met regensproeier, een dubbel wit zwevend lavabomeubel, een spiegelkast met verlichting en handdoekradiator. Er zijn 2 slaapkamers aanwezig van respectievelijk 11 m². Dit appartement beschikt over een ruim oostgericht terras van 6 m² met deels zicht op Park Spoor Noord.

Ideaal als co-living appartement!

Gemeenschappelijke lasten: 25 EUR/maand. Nutsvoorzieningen zijn privatief.

Het appartement is volledig uitgerust met moderne verlichtingsarmaturen en beschikt over voldoende stopcontacten, schakelaars, aansluitingen voor TV en internet. Evenals een parlofoon en een rookmelder.

Bezichtigingen op afspraak tijdens de week. Inkomstenbewijs vereist met loonfiches.

Kerngegevens van dit pand

Dit appartement in Antwerpen (2060) werd te huur aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verhuurd). Het pand dateert uit 2021. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 895, ofwel ± € 11 per m². Het telt 1 badkamer, 2 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 80 m². Online sinds april 2022. Het EPC-label is A (42 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 895
Type
Appartement
Bewoonbaar
80 m²
Bouwjaar
2021
Prijs/m²
€ 11
EPC
42 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
29/09/2025 Particulier €1.250
05/04/2022 Particulier €895

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Viaduct-Dam 58, 2060 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het energieverbruik (EPC)?
De EPC waarde is 42 kWh/m².
Over hoeveel badkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 1 badkamer.
Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is AV4MQKO-CLKF.
Hoeveel m² heeft dit pand?
De bewoonbare oppervlakte is 80 m².
Over hoeveel slaapkamers beschikt deze woning?
Dit pand heeft 2 slaapkamers.
Wanneer werd dit pand gebouwd?
Dit pand werd gebouwd in 2021.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Viaduct-Dam 58, 2060 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten