Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Antverpiastraat 6, 2180 Ekeren

Villa in Ekeren
344 m² wonen
1.075 m² perceel
€975.000

Antverpiastraat 6 - 2180 Ekeren - Uitzonderlijke villa bestaande uit een authentiek gerenoveerd torengedeelte, en een prachtig afgewerkt bijgebouw (2006), op een mooi zuid georiënteerd perceel van 1.107m²!

Deze lichtrijke woning is gerenoveerd/gebouwd in 2006 en is gelegen vlakbij Hof de Bist. Het bestaat uit een unieke combinatie van historische elementen (authentieke toren dateert van 1894) en hedendaagse elementen. Veel ruimte en een perceel van 1.107 m².

Indeling:
Authentiek torengedeelte: U betreedt de woning via het gerenoveerde torengedeelte, in de gezellige en charmante woonkamer op parket met haard. Op deze verdieping eveneens een gastentoilet met handenwasser. Boven in het torentje zelf is er een prachtige logeerkamer/masterbedroom met ensuite badkamer. Op de onderste verdieping is er een wijnkelder aanwezig, alsook een mooie ruimte (momenteel in gebruik als bar fietsenruimte) die rechtstreeks toegang geeft naar de binnenkoer.

Aanbouw: Gelijkvloers: Vanuit het torengedeelte kan men rechtstreeks naar de volledig geïnstalleerde keuken (stoomoven, inductiekookplaat, combi-microgolf, koffie-apparaat, vaatwas...). Aansluiten nog een berging met aansluiting voor wasmachine & droogkast en toegang naar buiten. De woonruimte is voorzien van hoge plafonds en een centrale gashaard biedt de mogelijkheid om van een open ruimte zowel een eetkamer als een zitruimte van te maken. Dankzij de grote raampartijen is er een overvloed aan natuurlijk lichtinval. Aan de zuidkant zijn er automatische blinden voorzien. Boven bevinden zich de drie ruime slaapkamers (19 m² 16 m² 22 m²), alsook de badkamer, uitgerust met ligbad, inloopdouche, dubble wastagel in meubel. Met een vlizotrap kan men naar de ruime zolder (55 m²).

De woning staat op een prachtig rechthoekig perceel van 1.107 m², met een zuidgerichte tuin, garage, binnenkoer voor de warme zomers en de frisse winters.

Bijzonderheden:
- Historische uitstraling en prachtig gerenoveerd
- Elektriciteit Conform
- HR beglazing Houten profielen
- Zuidgerichte tuin
- Overloopzwembad
- Vloerverwarming
- Garage voldoene autostaanplaatsen
- EPC 512 kwh/m²/jaar


Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd, Vergunning uitgereikt, Woongebied , Geen voorkooprecht ruimtelijke ordening aanwezig, Verkavelingsvergunning

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 975.000
Type
Villa
Bewoonbaar
344 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
2006
Prijs/m²
€ 2.834
EPC
385 kWh/m² D
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 3.454
Referentie
8499720191106090719
Makelaar Code
3886165
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Nee(geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd)
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Antverpiastraat 6, 2180 Ekeren

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ekeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten