Liebiglaan 1, 2900 Schoten
Liebiglaan 1 - 2900 Schoten - Goed gelegen bedrijfsgebouw te Schoten nabij Metropoolstraat aan het Albertkanaal. Het geheel geniet van een uitstekende zichtlocatie mede met de verplaatsing van de Hoogmolenbrug die medio 2022 zal worden afgerond. Het gebouw bestaat uit een magazijn van 1.200 m² met een vrije hoogte van 12m. Aan de voorzijde bevinden zich de kantoren met een totale oppervlakte van 180 m² verdeeld over twee verdiepingen. Deze bereikt u via de traphal met grote glaspartijen. Het perceel is toegankelijk via een grote schuifpoort en is volledig omheind met een totale oppervlakte van 7.377 m². Het geheel is verhard met betonplaten en is voorzien van een weegbrug. Magazijn: - Staalconstructie - 12 m vrije hoogte - Polybetonvloer - LED-verlichting - Lichtstraten - Rookkoepels - 2 Sectionaal poorten - Krachtstroom 380 V Kantoor: - Systeemplafond - Inbouwspots - Tegelvloer - Keukenwand - Vergaderruimte - Sanitair - Refter met kitchenette - Kleedruimte met douches
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Liebiglaan 1, 2900 Schoten
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Liebiglaan 1, 2900 Schoten
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Schoten.
Marktcijfers in Schoten
Recent verkocht in Schoten
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.