Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Begijnenstraat 60-2, 3290 Diest

Huis in Diest
2 slaapkamers
€354.000

Begijnenstraat 60-2 - 3290 Diest - Ruim en luxueus appartement gelegen in een historisch en statig herenhuis, vlakbij het Begijnhof te Diest.
 
Dit stijlvol appartement heeft een bewoonbare oppervlakte van zo'n 140m² en bevindt zich op de tweede verdieping. Veel lichtinval en prachtig zicht, zowel vanuit de woonkamer als vanop het knappe terras. Stadspark Ezeldijk aan de achterdeur.
 
Indeling als volgt:
- royale gemeenschappelijke inkomhal met lift en trap
- privatieve inkomhal
- sfeervolle woonkamer met grote ramen, veel lichtinval en prachtig zicht naar Begijnhof
- groot achterliggend terras en zijdelings balkon, beiden toegankelijk via de woonkamer (met zijdelings zicht op het Begijnhof)
- aparte keuken met eetplaats, voorzien van bijhorende toestellen
- 2 mooie slaapkamers waarvan 1 met eigen douche
- berging/wasplaats
- gastentoilet
- badkamer met lavabo, douche en 2de toilet
 
In de kelder beschikt u over een zeer ruime en afsluitbare kelderberging.
 
Indien gewenst kan u de ondergrondse parking (nr. 37) in de parkeergarage van het Woonzorgcentrum aankopen (30.000 Euro).
Met de wagen bereikbaar via de Schaffensestraat-Bogaardenstraat.
Te voet neemt u de binnenweg richting Ezeldijk/Woonzorgcentrum via de achterzijde van het gebouw (doorgang via de kelder) of via de Fonteingang (zijstraatje van de Begijnenstraat).
Uiteraard kan u het appartement ook zonder parking aankopen. Informeer even bij Immo Diest naar de mogelijkheden.
 
Absolute pluspunten:
uniek appartement (zowel qua oppervlakte als qua locatie en zichten)
ruim terras met prachtig uitzicht oa. op ingang Begijnhof (gedurende het hele jaar zeer aangenaam vertoeven)
eigen kelder van meer dan 20m² (nr. 4)
lift (6 personen)
hoge plafonds
veel lichtinval
CV op aardgas
dubbele beglazing
videofoon
instapklaar
ondergrondse parking (onder het WZC) kan aangekocht worden indien gewenst (30.000 Euro)
 
BEZICHTIGEN
Deze unieke eigendom verdient absoluut uw aandacht. Contacteer Immo Diest voor een bezoek: 013 31 25 22.
360° tour nu al te bekijken op de website www.immodiest.be.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 354.000
Type
Huis
Bouwjaar
1900
Aanvullende details
Kadastraal Inkomen
€ 1.177
Referentie
N7RAX575LAIV
EPC Certificaat
20220529-0002612571-res-1
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Ja
Dagvaarding uitgebracht
Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied met een culturele historische en/of esthetische waarde
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Begijnenstraat 60-2, 3290 Diest

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Begijnenstraat 60-2, 3290 Diest Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Diest.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten