Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Europaplein 7, 3620 Lanaken

Appartement in Lanaken
110 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€259.000

Europaplein 7 - 3620 Lanaken - Ruim appartement van 110m met garagebox, gelegen in het centrum van Lanaken op wandelafstand van de winkelstraat en het openbaar vervoer.

Dit ruime appartement van 110m is toegankelijk via een aparte privatieve inkomdeur op het gelijkvloers en omvat een inkomhal die via een glazendeur toegang geeft tot de leefruimte die bestaat uit een zit- en eethoek met aansluitend een open maatwerkkeuken die voorzien is van alle comfort en inbouwtoestellen. Verder beschikt het appartement over een berging, een apart toilet, 2 slaapkamers en een badkamer. Het Zuidoost georinteerde terras van ca. 59m is zowel toegankelijk via de leefruimte, als via een privatief pad aan de rechterzijde van het appartement.

De luxe keuken in rode hoogglanslak is afgewerkt met een jasberg granieten werkblad en is voorzien van een koelkast, een inductie kookplaat, een combi-magnetron, een vaatwasser, een afzuigkap en een spoeltafel.De badkamer is voorzien van badkamermeubel met wastafel, een ligbad en een douche.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 259.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
110 m²
Bouwjaar
2002
Prijs/m²
€ 2.355
EPC
257 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/05/2012 -- €259.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Europaplein 7, 3620 Lanaken

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Europaplein 7, 3620 Lanaken Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lanaken.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten