Diestsevest 31-6-1, 3000 Leuven
Diestsevest 31-6-1 - 3000 Leuven - Uiterst luxueuse koppelstudio - appartement met twee slaapkamers en prachtig uitzicht over de stad. Hoogkwalitatieve afwerking. Gelegen op de 6de verdieping nabij het station van Leuven en de Bondgenotenlaan. Bouwjaar 2009. Indeling: volledig genstalleerde keuken, wasplaats - berging met aansluitingen voor wasmachine en droogkast, twee douchekamers met natte cel, toilet en badkamermeubel, lichtrijke woonkamer met zonneterras dat uitkijkt over de stad, twee slaapkamers en bureau. De afwerking is kwalitatief zeer hoogstaand en hedendaags. Alle comfort is aanwezig. Deze koppelstudio is gelegen op de 6de verdieping van deze recente nieuwbouwresidentie nabij het centrum van de stad. Gegarandeerde opbrengst van 4,3% huuropbrengst op jaarbasis. Op de -1 verdieping bevinden zich ook nog twee kelders horend bij het appartement. Ook bestaat de mogelijkheid een garagebox te huren in een aanpalend gebouw. Unieke aanbieding en een prima investering op een toplocatie. Ref. Nr.: 334361
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Diestsevest 31-6-1, 3000 Leuven
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Diestsevest 31-6-1, 3000 Leuven
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.
Marktcijfers in Leuven
Vergelijkbare panden te koop in Leuven
Recent verkocht in Leuven
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.