Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Essenhoutstraat 116, 2950 Kapellen

Appartement in Kapellen
91 m² wonen
1 badkamers
€247.500

Essenhoutstraat 116 - 2950 Kapellen - Nieuwbouwappartement 2de verdieping in centrum Kapellen.
Zeer degelijk afgewerkt nieuwbouw appartement, voorzien van alle modern comfort. Gelegen op wandelafstand van hartje Kapellen vlakbij winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen. Het appartement omvat een inkomhal met gastentoilet, een ruime living met terras, volledig ingerichte open keuken en keukenberging. 2 slaapkamers. Mooie badkamer met ligbad, dubbele lavabo en douche. Gelijkvloers is er een private berging en fietsenstalling inbegrepen. Autostaanplaats is verplicht bij aan te kopen aan 15.000 euro.Zeer mooie huuropbrengst op lange termijn! Meer info en plannen op kantoor. Bezichtigingen zijn reeds mogelijk.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 247.500
Type
Appartement
Bewoonbaar
91 m²
Bouwjaar
2017
Prijs/m²
€ 2.720
EPC
54 kWh/m² A

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/05/2026 Particulier €915
08/02/2026 Particulier €900

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Essenhoutstraat 116, 2950 Kapellen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Essenhoutstraat 116, 2950 Kapellen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten