Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Frankrijklei 98-3, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
129 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€340.000

Frankrijklei 98-3 - 2000 Antwerpen - Nieuwbouw appartement in het centrum van Antwerpen, op een boogscheut van de winkelstraat Meir-Hopland-Schuttershofstraat. Nog af te werken naar eigen keuze. Aarzel niet te lang om te beslissen. Bekijk op onze site bij -nieuwbouwprojecten- de verschillende mogelijkheden en types appartementen Dit appartement is een 3-slaapkamers appartement met een oppervlakte van maar liefst 129m², Living met veel lichtinval Aankoop ondergrondse auto staanplaats mogelijk. Ook andere verdiepingen zijn nog beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 340.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
129 m²
Bouwjaar
2008
Prijs/m²
€ 2.636
EPC
104 kWh/m² B

Ligging & buurt

Frankrijklei 98-3, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Frankrijklei 98-3, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten