Bredastraat 54-, 2060 Antwerpen
Bredastraat 54- - 2060 Antwerpen - Duplex dakappartement in Antwerpen-Dam in een appartementsgebouw van 2007. Op de vierde verdieping is er een ruime, betegelde leefruimte met genstalleerde open keuken. Aan beide zeiden is er een ruim terras van 20m en 13m met prachtig zicht. Op het verdiep zijn er twee slaapkamers, een betegelde badkamer en een wasplaats. Op wandelafstand van het Park Spoor Noord en de in heraanleg zijnde Ijzerenlaan . Nog aanwezige meubels en toestellen zijn, indien gewenst, inbegrepen!
Kerngegevens van dit pand
Dit appartement, gelegen in Antwerpen (2060), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het EPC-label is B (166 kWh/m²). Het omvat 2 slaapkamers, 1 badkamer, een bewoonbare oppervlakte van 90 m². De laatst gevraagde prijs bedroeg € 233.000, ofwel ± € 2.589 per m². Online sinds juli 2015. Het pand dateert uit 2007.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Bredastraat 54-, 2060 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Bredastraat 54-, 2060 Antwerpen
Veelgestelde vragen over dit pand
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Wat is de prijs per m²?
Wat is de vraagprijs van dit pand in Antwerpen?
Wat is het referentienummer van dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.