Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Kaasbrug 8-glv, 2000 Antwerpen

Appartement in Antwerpen
€190.000

Kaasbrug 8-glv - 2000 Antwerpen - Prachtig gerenoveerd glv 1slaapkamers luxe appartement Zeer mooi gerenoveerd luxe appartement van 78m. Vooraan een ruime woonkamer met volledig ingerichte keuken. Achteraan 1 slaapkamer (mogelijkheid 2de slaapkamer) en een badkamer met zowel douche als bad. Toilet is apart. Achteraan is er een koer van circa 5-6m. Het appartement is volledig gerenoveerd naar moderne isolatienormen en afwerking. Foto's van afgewerkt appartement zijn van een reeds opgeleverd appartement in het gebouw. De ligging is vlakgij Ufsia, Academie en de Oude stad alsook de Leien. In het gebouw is een nieuwe lift en een gemeenschappelijk fietsenberging. Voor heel ons aanbod ga naar Vg-Wg-Gvv-Gdv.

Kerngegevens van dit pand

Deze appartement gelegen in Antwerpen (2000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). De laatst gevraagde prijs bedroeg € 190.000. Online sinds oktober 2011. Het EPC-label is A+.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 190.000
Type
Appartement
EPC
0 kWh/m² A+

Ligging & buurt

Kaasbrug 8-glv, 2000 Antwerpen

Veelgestelde vragen over dit pand

Onder welke referentie is dit pand gekend?
Het referentienummer is 9NW94HEM-PG2.
Hoeveel kost dit pand?
Dit pand wordt aangeboden voor 190.000 euro.
Wat is het energieverbruik (EPC)?
Het pand heeft een EPC-waarde van 0 kWh/m².
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Kaasbrug 8-glv, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten