Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Achttiende Oogstwal 7, 3700 Tongeren

Appartement in Tongeren
102 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€169.000

Achttiende Oogstwal 7 - 3700 Tongeren - Dit appartement is uitstekend gelegen aan de ring, op het vijfde verdiep met een prachtig zicht over de stad en met een afgesloten garage in de achtergelegen parkeerkelder. Goed onderhouden, deels vernieuwd en instapklaar. INDELING: inkomhal, aparte keuken, nieuw ingericht en met voorzieningen voor wasmachine, een ruime woonkamer met voorliggend terras met elektrische zonneluifel. Nachthal, apart toilet, badkamer met lavabo meubel, bad en eveneens aansluiting wasmachine, een ruime bergkamer en twee mooie slaapkamers met achterliggend terras. Verder een berging in het kelderverdiep en een afgesloten garage in de achtergelegen parkeerkelder. Dit appartement is niet verhuurd en.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 169.000
Type
Appartement
Bewoonbaar
102 m²
Bouwjaar
1968
Prijs/m²
€ 1.657
EPC
226 kWh/m² C

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/05/2012 -- €169.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Achttiende Oogstwal 7, 3700 Tongeren

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Achttiende Oogstwal 7, 3700 Tongeren Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tongeren.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten