Dwarsstraat 2, 9050 Gentbrugge
Dwarsstraat 2 - 9050 Gentbrugge - Boodschap voor de immobiliënmakelaars; gelieve zich te onthouden.
Het pand is gelegen in de sfeervolle en gegeerde Bassijnwijk te Gentbrugge.
Een kindvriendelijke en uiterst rustige buurt, hier geen sluipverkeer of nachtlawaai.
Op wandelafstand van diverse winkels, apotheek, bakker, diverse scholen en verscheidene opstapmogelijkheden van de Lijn zelfs een treinstation.
Bovendien is men op slechts 5 minuten rijden van de E17 / E40 op slechts 10 minuten fietsen van enerzijds de Gentse binnenstad door de fietsbrug en anderzijds een steenworp verwijderd van de Gentbrugse Meersen.
Kortom, u woont relaxed en overal dichtbij.
TOP bonus; indien dit uw eerste woning wordt, krijgt u een extra cadeautje van de overheid van € 5600 Het pand;
Op te frissen halfopen bebouwing, overal rolluiken, recent dak met schoorsteen en cederhout dakgoten een zijgevel met schalien.
Dit is een uiterst compacte en efficiënte woning waardoor is gekozen om geen koer/tuin te creëren wat zich vertaald in een optimaal gebruik van opp. Optioneel kan men zelf nog kiezen voor een dakterras (boven keuken/badkamer) of een zonnig, inpandig dakterras op de tweede verdieping.
Interieur;
Ruime leefruimte en open lichtrijke keuken met hippe bartafel, hierna is er de efficiënt ingerichte badkamer met toilet, lavabo en douche plaats voor electro.
Eerste verdieping: 2 ruime slaapkamers met opbergruimten en via een vaste trap gaan we naar de derde slaapkamer (of man cave) onder het dak
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Dwarsstraat 2, 9050 Gentbrugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Dwarsstraat 2, 9050 Gentbrugge
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Gentbrugge.
Marktcijfers in Gentbrugge
Vergelijkbare panden te koop in Gentbrugge
Recent verkocht in Gentbrugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.