Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

bondgenotenlaan 40, 8300 Knokke-Heist

Huis in Knokke-Heist
5 slaapkamers
2 badkamers
€340.000

bondgenotenlaan 40 - 8300 Knokke-Heist - karaktervolle en goed gelegen op te frissen rijwoning in brede straat te heist a - zee. de beneden verdieping bestaat uit een woonkamer met eetplaats, een keukenruimte met aangebouwde veranda & toilet en een achterliggende badkamer met ligbad. op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers en een in te richten badkamer met dubbele wastafel & toilet. op de tweede verdieping zijn er nog drie grote slaapkamers & een toilet op de gang en is er een vaste trap met toegang tot de zolderruimte die plaats biedt aan nog extra kamers. zonnige koer met berging achter de woning.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 340.000
Type
Huis
Bouwjaar
1952
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
25/06/2021 Immo Nano €689.000
19/11/2011 -- €340.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

bondgenotenlaan 40, 8300 Knokke-Heist

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: bondgenotenlaan 40, 8300 Knokke-Heist Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke-Heist.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten