Lodistraat 15, 8020 Hertsberge
Lodistraat 15 - 8020 Hertsberge - Lodistraat 15 8020 Hertsberge (Oostkamp). Inkom, leefruimte, kelder, keuken, badkamer, 2 slaapkamers op de eerste verdieping en 1 ruime slaapkamer op de zolderverdieping die te bereiken is via een vaste trap. Berging, tuinhuis,tuin en carport. Op te frissen woning. EPC: 628 Elektriciteit: Kleine aanpassingen nodig Grondoppervlakte: - 331 m Watertoets: Niet overstromingsgevloelig Verwarming: Pelletkachel (vroeger mazout). Vraagprijs 219.000 voor wie aan de voorwaarden voldoet. Vlakbij Bos, school, bakker, beenhouwer, voetbal, kerk, openbaar vervoer,. Vlakbij op- en afrit Beernem en Oostkamp. Vlakbij Station Beernem. Vlakbij provinciaal domein Bulskampveld. Info en bezoek 0494 - 57.27.03 biv 508.854 www.venv-vastgoed.be Hertsberge-Oostkamp-Ruddervoorde-Waaardamme-Brugge-Loppem-Zedelgem-Wingene-Zwevezele-Beernem-Oedelem-Torhout-Egem-Pittem-Knesselare-Maldegem-Kortrijk
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Lodistraat 15, 8020 Hertsberge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Lodistraat 15, 8020 Hertsberge
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hertsberge.
Marktcijfers in Hertsberge
Vergelijkbare panden te koop in Hertsberge
Recent verkocht in Hertsberge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.