Peperstraat 65, 3080 Tervuren
Peperstraat 65 - 3080 Tervuren - Mooie en degelijke hoekwoning in centrum Tervuren, met tuin en dubbele garage en auto staanplaats, op een perceel van 1.75 are, 1835, gerenoveerd tussen 1992 en 2005, gelijkvloers: Inkomhal met tegelvloer, salon - voorkamer - TV ruimte 17m, aparte eetplaats (2.8x5.6), ingerichte keuken met zicht en toegang tot de tuin en de dubbele garage, wasplaats, apart toilet, bergingskelder, 1ste verdieping (laminaat): nachthal met bureauruimte, slaapkamer 1 (3.9x3.6) met vinyl, ingerichte badkamer met douche in ligbad, wastafel en toilet, slaapkamer 2 (4.2x2.0), 2de verdieping (zolder verdieping ): heel ruime zolderkamer (6.7x4.6) mogelijks op te delen in 2 kamers, renovaties: dak (85), verwarming, vloeren en keuken (92), badkamer (2000),. totale opp: 140m bewoonbare opp: 125m
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Peperstraat 65, 3080 Tervuren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Peperstraat 65, 3080 Tervuren
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tervuren.
Marktcijfers in Tervuren
Recent verkocht in Tervuren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.