Botermelkstraat 21, 9200 Dendermonde
Botermelkstraat 21 - 9200 Dendermonde - HUIS TE KOOP DENDERMONDE - BOTERMELKSTRAAT 21
Alleenstaande woning met tuin, 5 slaapkamers zolderkamer, zolder en kelderGelijkvloers: living, keuken, badkamer, toiletTussenverdiep: kamer1ste verd.: 4 kamersCentrale verwarming tot boven.VOOR DE SNELLE BESLISSER.
Kerngegevens van dit pand
Dit huis, gelegen in Dendermonde (9200), werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het omvat 5 slaapkamers, een bewoonbare oppervlakte van 179 m². Het pand dateert uit 1900. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 125.000, ofwel ± € 698 per m². Het EPC-label is F (671 kWh/m²). Online sinds november 2012.
Kenmerken
Bekijk álle prijzen van dit pand
Botermelkstraat 21, 9200 Dendermonde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Botermelkstraat 21, 9200 Dendermonde
Veelgestelde vragen over dit pand
Wat is de prijs per m²?
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
Hoeveel m² heeft dit pand?
Wat is de EPC waarde?
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.