Marktplein 14, 1703 Dilbeek
Marktplein 14 - 1703 Dilbeek - Schitterend gelegen handelshuis op 8a50 in het centrum van Schepdaal, op de markt. Momenteel ingericht als kantoor met privé,-woning. ook combinatie praktijk en woonst mogelijk of meerdere appartementen.Gelijkvloers: Ruime inkom met vestiaire, living (7.10 x 3.75m), eetplaats (3.75 x 3.55m), keuken (2.75 x 1.62m) met veranda (5.20 x 1.75m), wc en bureel (5.00 x 4.00m) met zicht op de markt van Schepdaal. 1ste verdieping: Ruime overloop met 3 grote plaatsen, momenteel gebruikt als slaapkamers (5.25 x 4.20m, 5.00 x 3.80m en 3.76 x 3.17m) en badkamer (3.70 x 1.95m). 2e verdieping: Bereikbaar via vaste trap: Zolder met betonnen vloerplaat, ingericht als slaapkamer (9.12 x 3.50m) met 2 ramen en een aparte stockagezolder (3.60 x 2.80m en 1.00 x 4.10m). Volle dig onderkelderd. Groot terras (6.30 x 4.70m) en mooie grote tuin. 2 private auto staanplaatsen voor het gebouw.EPC: 537 kWh - m²,
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Marktplein 14, 1703 Dilbeek
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Marktplein 14, 1703 Dilbeek
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dilbeek.
Marktcijfers in Dilbeek
Vergelijkbare panden te koop in Dilbeek
Recent verkocht in Dilbeek
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.