Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Franselei 45, 2950 Kapellen

Villa in Kapellen
750 m² wonen
5 slaapkamers
3 badkamers
€2.195.000

Franselei 45 - 2950 Kapellen - Deze villa is gebouwd in 2009 en afgewerkt met de beste materialen.

Gelijkvloers:
Majestueuze inkomhal met trappenhall, vestiaire, gastentoilet op blauwe steen met handenwasser.
Zeer ruime leefruimte onderverdeeld in een eetkamer met aansluitend een zithoek en een bibliotheekhoek met open haard dit alles op parket met een prachtig zicht op de mooi aangelegde tuin.
Ruime leefkeuken met Lacornue fornuis, ingebouwd koffiezetapparaat, stoomoven, oven, vaatwasser en dampkap. Ruime bijkeuken met zij-inkom voorzien van ingebouwde microgolf en friteuse. De keuken geeft uit op het overdekte terras met openhaard. Inpandige garage voor 2 wagens met grote ingemaakte kasten.

Eerste verdieping:
Nachthal die uitgeeft op de Masterbedroom met zeer grote dressing en eigen badkamer voorzien van ligbad, inloopdouche, toilet, bidet en dubbele lavabo.
Verder nog twee slaapkamers op parket met dressing en een tweede badkamer met dubbele lavabo, douche en ligbad, een apart nachttoilet en een wasplaats.
Boven de garage bevindt zich een ontspanningsruimte ingericht als tv-kamer op parket met ingemaakte kasten, een gashaard en een ingebouwde koelkast.

Tweede verdieping:
Is onderverdeeld in 2 ruime (slaap) kamers op parket, een berging en een derde badkamer voorzien van douche, infraroodsauna en een dubbele lavabo en een apart een nachttoilet.

Kelder:
Ruime kelder onderverdeeld in wijnkelder , technische ruimte en berging.

Via een vlizotrap bereikt men de dakverdieping die volledig ingericht is als bergzolder.

Bijzonderheden:
De verwarming is op gas, gelijkvloers middels vloerverwarming en boven middels radiatoren.
De villa is uitgerust met een domotica systeem.
De tuin is fraai aangelegd, volledig omheind en voorzien van een besproeiingsysteem.
De villa is toegankelijk via een automatische toegangspoort.
Een prachtig woning op een schitterende locatie!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.195.000
Type
Villa
Bewoonbaar
750 m²
Bouwjaar
2009
Prijs/m²
€ 2.927
EPC
142 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €2.195.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Franselei 45, 2950 Kapellen

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kapellen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten