Liersesteenweg 210, 2590 Berlaar
Liersesteenweg 210 - 2590 Berlaar - HOB op 485 m² | alles gelijkvloers.
Knusse en goed gelegen halfopen bebouwing met alles gelijkvloers. Deze woning ligt op een mooi perceel van 485 m². De woning werd als volgt ingedeeld : een ruime inkom met aanpalend een bureau (eventueel extra slaapkamer), een open leefruimte met eetkamer en zitgedeelte. Achter de woonkamer bevindt zich de ingerichte keuken met aparte eetplaats, achter de keuken vindt u de wasplaats die ook dienst doet als technische berging. De grote slaapkamer bevindt zich aan de tuinzijde. De badkamer met ligbad, lavabo en tpilet is bereikbaar via de slaapkamer. Een extra afgesloten toilet vindt u in de wasplaats/berging. Er is een kruipruimte onder de volledige woning. En er ligt een geasfalteerde oprit naast de woning naar de ruime garage. Klein Meer info...
beschrijf mogelijk! Voor interactieve grondplannen en foto's ga naar www.wijns.be. Voor een bezoek of extra info, bel 0473 30 35 55 of mail naar toon@wijns.be [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Liersesteenweg 210, 2590 Berlaar
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Liersesteenweg 210, 2590 Berlaar
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Berlaar.
Marktcijfers in Berlaar
Vergelijkbare panden te koop in Berlaar
Recent verkocht in Berlaar
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.