Veldonkstraat 123, 3120 Tremelo
Veldonkstraat 123 - 3120 Tremelo - Deze woning is opgesplitst in 2 aparte wooneenheden en doet momenteel dienst als tweewoonst. Iedere wooneenheid beschikt over een aparte inkom, tuin en persoonlijke garage. De totale oppervlakte van het perceel is ca. 7a 45ca. De woning situeert zich op enkele min. rijden van het centrum van Tremelo. Bushalte en oprit E314 zijn eveneens in de nabijheid. De linkse wooneenheid omvat op het gelijkvloers: 2-delige leefruimte, keuken met eetplaats, badkamer, wasplaats - berging en garage. Op de eerste verdieping zijn 2 ruime slaapkamers genstalleerd. Voorts is er een kelder. De rechtse wooneenheid omvat op het gelijkvloers: leefruimte, keuken, badkamer en aparte garagebox. Op de eerste verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers terug te vinden. Beide wooneenheden zijn momenteel verhuurd. Enkele jaren geleden werd het dak van de volledige woning vernieuwd. Er zijn geen gemeenschappelijke delen. Zie voor alle foto's.: of jens@
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Veldonkstraat 123, 3120 Tremelo
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Veldonkstraat 123, 3120 Tremelo
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tremelo.
Marktcijfers in Tremelo
Recent verkocht in Tremelo
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.