Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Tervuursestraat 145, 3000 Leuven

Huis in Leuven
124 m² wonen
105 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€245.000

Tervuursestraat 145 - 3000 Leuven - Te renoveren Charmante starterswoning met toplocatie op perceel van 1,05A gelegen in centrum Leuven.

Deze leuke woning is gelegen in het centrum van Leuven wat de juiste connectie met winkels, scholen en openbaar vervoer garandeert alsook een zeer gunstige ligging voor woon- werkverkeer met het station te Leuven en directe verbindingen naar Mechelen, Leuven, (autostrades) zoals E314 hiernaast ligt de woning vlakbij het beroemde
U.Z.Gasthuisberg wat tal van verbindingen mogelijk maakt.

Het pand is gelegen in een karaktervolle omgeving waar het heerlijk genieten is van al de troeven dat de stad te bieden heeft, talloze activiteiten zijn er dus zeker aanwezig. Op het gelijkvloers; ruime inkomhal met doorlopende leefruimte met aanpalend keukentje hierachter bevindt zich een mooi aangenaam stadstuintje.

Op het 1ste verdiep; Aangename nachthal met polyvalente kamer alsook 1 badkamer en doorgang naar het 2de verdiep.

Op de 2deverdieping bevinden zich nog een 2 slaapkamers waar tal mogelijkheden aanwezig zijn.

Bijkomend is er ook een bergkelder aanwezig en beschikt de woning van de nodige indelingen voor een aangename leefsfeer te creëren.

Zeer gunstig gelegen starterswoning met 3 slaapkamers en gezellige stadtuin op toplocatie te Leuven waar u de mogelijkheden zeker moet komen ontdekken.


Aarzel niet ons te contacteren voor verdere vrijblijvende informatie.

Kerngegevens van dit pand

Deze huis gelegen in Leuven (3000) werd te koop aangeboden en staat niet langer online (vermoedelijk verkocht). Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt € 275. Online sinds april 2020. Het pand dateert uit 1980. De laatst gevraagde prijs bedroeg € 245.000, ofwel ± € 1.976 per m². Je vindt er een bewoonbare oppervlakte van 124 m², een perceel van 105 m², 3 slaapkamers, 1 badkamer. Het EPC-label is D (301 kWh/m²).

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 245.000
Type
Huis
Bewoonbaar
124 m²
Grond
105 m²
Bouwjaar
1980
Prijs/m²
€ 1.976
EPC
301 kWh/m² D

Ligging & buurt

Tervuursestraat 145, 3000 Leuven

Veelgestelde vragen over dit pand

Wat is het kadastraal inkomen?
Het (niet-geïndexeerde) kadastraal inkomen bedraagt 275 euro.
Hoeveel badkamers heeft dit pand?
De woning telt 1 badkamer.
Wat was de laatst gevraagde prijs?
Dit pand wordt aangeboden voor 245.000 euro.
Uit welk bouwjaar dateert dit pand?
Het bouwjaar is 1980.
Hoeveel slaapkamers heeft dit pand?
De woning telt 3 slaapkamers.
Wat is het referentienummer van dit pand?
Het referentienummer is 6953320200401152212.
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Tervuursestraat 145, 3000 Leuven Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten