Veldstraat 137, 2340 Beerse
Veldstraat 137 - 2340 Beerse - Mooie vrijstaande woning met grote tuin en aparte garage
Deze vrijstaande woning ligt in Beerse, op de grens met Vosselaar, op een perceel van 1147 m2 en is voorzien van alle modern comfort. De woning werd volledig afgewerkt in 2005 met de beste materialen. Op het gelijkvloers bevindt zich de inkomhal met open trap, ruime woonkamer (met eikenhouten parketvloer), keuken, wasplaats met ingemaakte kasten, toiletruimte en bureel. Achteraan de woning is een groot terras. Op de 1e verdieping vindt u 3 mooie slaapkamers en de badkamer met ligbad, ruime inloopdouche, toilet en dubbele wastafel (teakhouten vloer). Er is ook een grote afgewerkte verwarmbare zolder met vlizotrap (mogelijkheid voor vaste trap). Meer info...
De tuin met fruitbomen is onderhoudsvriendelijk en biedt veel privacy (tuin komt uit op het stadsbos Turnhout-Vosselaar-Beerse; dit bosgebied loopt tot het kanaal Dessel-Schoten). Verder is er nog een losstaande garage met plaats voor 2 auto's. Verwarming: hoogrendements gascondensatieketel (geplaatst in 2013); EPC: 216 [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Veldstraat 137, 2340 Beerse
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Veldstraat 137, 2340 Beerse
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beerse.
Marktcijfers in Beerse
Recent verkocht in Beerse
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.