August Dilslei 54, 2970 's-gravenwezel
August Dilslei 54 - 2970 's-gravenwezel - Halfopen bebouwing nabij centrum ‘s-Gravenwezel
Gelijkvloers: Inkomhal 10m² op tegelvloer met deur naar de droge kelder en het gastentoilet met handenwasser. Woonkamer 28m² op parket met houtkachel. Eetkamer/veranda 9m² op tegelvloer met deur naar het terras/tuin. Keuken 10m² op tegelvloer met dubbele spoeltafel, elektrische kookplaat, dampkap en deur naar het terras. Wasplaats 8,4m² op tegelvloer. Badkamer op tegelvloer met zitbad, lavabo en toilet. CV-kamer. 1ste verdieping: Overloop 10,7m² naar: 1ste slaapkamer 8,6m². 2de slaapkamer 16,1m². 3de slaapkamer 17,6m². 2de verdieping: Zolder 55m² welke momenteel bereikbaar is met een uittrektrap. Meer info...
Bijkomend beschikt deze woning over: een Oost georiënteerd terras en tuin (125m²), een garage 23m², een oprit voor meerdere wagens en een droge kelder 9,1m² en kruipkelder. Positieve aspecten: Overal rolluiken, goede aansluiting met alle in- en uitvalswegen, winkels, scholen en openbaar vervoer. [Sluiten]
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
August Dilslei 54, 2970 's-gravenwezel
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
August Dilslei 54, 2970 's-gravenwezel
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in 's-gravenwezel.
Marktcijfers in 's-gravenwezel
Recent verkocht in 's-gravenwezel
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop
📉 Tip: zet op deze pagina “Meldingen via je browser” aan — dan krijg je automatisch bericht zodra de prijs van een bewaard pand daalt.
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.